مسئول اردوگاه فرهنگی تربیتی غدیر سعدآباد تهران در گفتگو با کوله بار خبر داد

برگزاری کلاسهای آموزشی کارشناسی طراحی، اجرا و نظارت جلوه های ویژه سینمایی و نمایشی سپاه در اردوگاه غدیرسعد آباد تهران

غفاری گفت: کلاسهای آموزشی دوره تخصصی کارشناسی جلوه های ویژه سینمایی و نمایشی سپاه در اردوگاه غدیر سعدآباد تهران در حال برگزاری است.

علی غفاری مسئول اردوگاه فرهنگی تربیتی غدیر سعدآباد تهران در گفتگو با خبرنگار کوله بار، از برگزاری کلاسهای آموزشی دومین دوره تخصصی کارشناسی طراحی، اجرا و نظارت جلوه های ویژه سینمایی و نمایشی سپاه در این اردوگاه خبر داد و گفت: این کلاس های آموزشی ویژه کارکنان اردوگاه های متمرکز کشوری راهیان نور است که با همکاری سازمان اردویی بسیج،معاونت های آموزشی و ایمنی و اقدامات تامینی سازمان بسیج مستضعفین و مرکز اسلحه، مهمات و مواد ناریه معاونت ایمنی و اقدامات تامینی سپاه در حال برگزاری است.

 
وی ادامه داد: این دوره از کلاس های آموزشی از 27 فروردین ماه آغاز شده و تا 3 اردیبهشت ادامه دارد و هر روز، این دوره از کلاس های آموزشی از صبح تا عصر در این اردوگاه برگزار می شود.

 
غفاری تاکید کرد: اردوگاه غدیر سعدآباد تهران یکی از اردوگاه های متمرکز کشوری سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج مستضعفین است که در آینده نزدیک و با تکمیل زیرساخت های موجود، شاهد برگزاری اردوهای بسیج در این اردوگاه خواهیم بود.
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها