بیش از هزار نفر در اردوهای راهیان نور شهرداری اصفهان شرکت کردند

فرمانده بسیج شهرداری اصفهان گفت: بیش از هزار نفر از کارکنان شهردا ری وخانواده های آنها در اردوهای راهیان نور شهرداری اصفهان شرکت کردند.

به گزارش کوله بار، محمد سلیمانی اظهار کرد: بیش از هزار نفر از کارکنان شهرداری اصفهان در قالب چهارمین دوره اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.
وی افزود: این کاروان ها در چهار نوبت و در تاریخ های هفتم، نهم، پانزدهم و هفدهم فروردین ماه ۹۷ به مناطقی همچون طلاییه، شلمچه و فکه اعزام شدند و با حضور راویان دفاع مقدس همراه با کاروان به مرور خاطراتی از دوران هشت ساله دفاع مقدس پرداختند.
فرمانده بسیج شهرداری اصفهان با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و حماسه از اصلی ترین اهداف برگزاری اردوهای راهیان نور است، تأکید کرد: ذکر و یادآوری خاطرات دوران دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار مسئله ای مهم است و ضرورت دارد فرهنگ دفاع مقدس که به مثابه گنجینه ای در اختیار ما قرار دارد به نسل جوان منتقل شود.
وی خاطرنشان کرد: اردوهای راهیان نور که در سال های ۹۵ و ۹۶ نیز از سوی شهرداری اصفهان برگزار شده بود، امسال با بیش از هزار نفر از کارکنان شهرداری و خانواده های آنان برگزار شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها