فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) کرمانشاه:

تمهیدات لازم برای میزبانی از زائران راهیان نور برای صعود به ارتفاعات "بازی دراز" فراهم گردیده است

سردار ریحانی گفت: در تلاشیم تا برگزاری بزرگداشت عملیات بازی دراز در راستای خدمتی به مناطق زلزله زده و مردم باشد.

به گزارش کوله بار از کرمانشاه ، جلسه هماهنگی برگزاری مراسم سالروز عملیات بازی دراز در شهرستان سرپلذهاب با حضور فرماندهی محترم سپاه حضرت نبی اکرم(ص) انجام شد

 فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه  در حاشیه بازدید از مسکن مددجویان زلزله زده سرپلذهاب که توسط بسیج سازندگی در حال بازسازی و احداث است، به برگزاری مراسم سالروز عملیات بازی دراز طی سال های گذشته اشاره کرد و گفت: برنامه امسال تفاوت قابل توجهی با سال های قبل خواهد داشت.

سردار بهمن ریحانی همچنین با اشاره به زلزله بزرگ آبان ماه سال گذشته در شهرستان سرپلذهاب، افزود: با توجه به وضعیتی که در منطقه پیش آمده، امسال هم به لحاظ اجتماعی، هم سیاسی و هم به لحاظ اقتصادی وضعیت منطقه بسیار متفاوت از سال های قبل است.

وی تصریح کرد: این زلزله در تمام ابعاد سیاسی، اجتماعی و... بسترها و فضای جدیدی در منطقه به وجود آورده است و مردم با مشکلات زیادی به لحاظ اجتماعی، اسکان و مباحث روزمره روبه رو هستند.

فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) کرمانشاه تاکید کرد: امسال باید برنامه هایمان در خصوص برگزاری بزرگداشت عملیات بازی دراز را به لحاظ شرایط  بررسی کنیم و پیوست های فرهنگی مرتبطی را برای آنها ببینیم.

وی تصریح کرد: بخش زیادی از زیرساخت های ما در سرپل ذهاب از بین رفته و مثل سالهای قبل نمی توانیم برنامه های اسکان و ... را که در اماکنی چون حرم احمدبن اسحاق داشتیم، اجرا کنیم.

سردار ریحانی خاطرنشان کرد: امسال باید برنامه ریزی دقیق تر و بهتری نسبت به سالهای قبل داشته باشیم و برنامه بهتر و اثرگذاری نسبت به سال قبل برگزار کنیم.

فرمانده ‌سپاه حضرت‌‌نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه تاکید کرد: نباید یک حادثه طبیعی مانع از امورات معمول شود و باید حتی برنامه امسال بهتر و پربارتر از سنوات قبل باشد.

 

وی از تلاش برای دعوت سخنرانان برجسته کشوری برای برنامه امسال خبر داد و گفت: امسال هدف ما این است که اگر ممکن شود، یکی از پیشکسوتان شناخته شده عرصه جنگ و جهاد را به عنوان سخنران دعوت کنیم.

سردار ریحانی افزود: در تلاشیم تا برگزاری بزرگداشت عملیات بازی دراز در راستای خدمتی به مناطق زلزله زده و مردم باشد.

وی اشاره ای نیز به اهداف برگزاری این برنامه داشت و گفت: لذت این کار هم این است که اثر فرهنگی، اعتقادی و انقلابی را بر هر استان، کشور و زائرینی که در این برنامه شرکت می کنند، بگذارد.

فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) کرمانشاه خاطرنشان کرد: این برنامه علاوه بر مناسبت سالگرد عملیات بازی دراز به مناسبت آغاز برنامه راهیان نور کشور نیز است و باید هر چه بهتر و باشکوهتر برگزار شود.
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها