با سفر به استان خوزستان صورت گرفت

حضور سردار سلیمانی در اردوگاه شهدای مازندران در خرمشهر و نشست صمیمی با خادمین شهدا+عکس

سردار سلیمانی مسئول سازمان اردویی راهیان نور وگردشگری بسیج با حضور در اردوگاه شهدای مازندران در خرمشهر، با خادمین شهدا دیدار نمود.

به گزارش خبرنگار کوله بار، سردار یعقوب سلیمانی مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج در ادامه سفر چند روزه اش به استان خوزستان، بعد از حضور در جلسه قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج، از اردوگاه های متمرکز کشوری در استان خوزستان که میزبان زائران راهیان نور هستند، بازدید نمود.

وی روز گذشته با حضور در اردوگاه شهدای مازندران در خرمشهر، از نزدیک در جریان فعالیت ها و تلاش های مسئولان راهیان نور این استان برای میزبانی از زائران راهیان نور قرار گرفت. در ادامه این دیدار، نشست صمیمی با خادمین شهدای مازندران برگزار شد که سردار سلیمانی در این نشست، از نزدیک با خادمان شهدای این استان دیدار نمود.

گفتنی است، در این دیدار صمیمی، مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری استان مازندران، گزارشی از فعالیت های این استان در جهت برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی، دانشجویی، فعالیت خادمین شهدا و همچنین آمادگی این استان برای میزبانی از زائران راهیان نور در ایام نوروز شرح داد.
 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها