مسئول سازمان بسیج زنان در گفتگو با کوله بار:

رشد چشمگیر زنان در اردوهای راهیان نور ستودنی است/راهیان نور،الگویی موفق در تربیت فرزندان

اصلانی با بیان اینکه راهیان نور،الگویی موفق در تربیت فرزندان است، گفت: رشد چشمگیر زنان در اردوهای راهیان نور ستودنی است.

مینو اصلانی مسئول سازمان بسیج زنان در گفتگو با کوله بار با اشاره به اینکه راهیان نور یکی از بزرگترین عملیات های فرهنگی کشور است، گفت: راهیان نور یکی از کارهای فرهنگی موثر است که باعث انتقال فرهنگ شهدا به نسل چهارم و پنجم انقلاب اسلامی می شود.

 
وی ادامه داد: بحمدالله حضور زنان در اردوهای راهیان نور ستودنی است و همه ساله شاهد افزایش حضور زنان در مناطق عملیاتی دفاع مقدس هستیم و این نشان می دهد همانطور که در دوران دفاع مقدس، زنان احساس وظیفه می کردند تا در هشت سال حماسه آفرینی، حضور داشته باشند، اکنون نیز با قدم گذاشتن در یادمان های شهدا میخواهند نشان دهند که نسبت به خون شهدا احساس وظیفه می کنند و ان شالله در تربیت  فرزندان آینده، نقش آفرینی خواهند کرد تا آنان هم با فرهنگ شهدا بیشتر آشنا شوند.

 
اصلانی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی از حرکت هایی همچون راهیان نور هراس دارند، افزود: در دوران دفاع مقدس، دشمنان انقلاب اسلامی به مرزهای کشورمان حمله کردند و برخی از شهرهای کشور را در اختیار گرفتند و هدفشان، ساقط کردن نظام جمهوری اسلامی ایران و تضعیف انقلاب بود اما دیدیم که به اهدافشان نرسیدند و امروز انقلاب اسلامی تولد 40 سالگی خود را جشن می گیرد و آنان همچنان برای تضعیف انقلاب اسلامی، با شکست مواجه شده اند اما با این احوال، باید مراقب تهاجم های فرهنگی و نفوذ سیاسی دشمن باشیم، چرا که به فرموده رهبرانقلاب اگر دشمنان را از در بیرون کنیم، از پنجره وارد می شوند.

 
مسئول سازمان بسیج زنان با بیان اینکه راهیان نور،الگویی موفق در تربیت فرزندان است، گفت: رشد چشمگیر زنان در اردوهای راهیان نور ستودنی است.
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها