مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام در گفتگو با کوله بار:

رعایت اصول ایمنی در کاروان های راهیان نور برایمان الویت دارد/21 بهمن،افتتاحیه راهیان نور دانشجویی استان ایلام

پورمحمدی با اشاره به اینکه رعایت اصول ایمنی در کاروان های راهیان نور برایمان الویت دارد، گفت: بحمدالله تلاش داشته ایم که کاروان های راهیان نور به سلامت به مناطق عملیاتی رفته و بازگردند.

حسین پورمحمدی، مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام در گفتگو با خبرنگار کوله بار با اشاره به پایان مرحله اول اعزام دانش آموزان استان ایلام به مناطق عملیاتی این استان گفت: از مهرماه تا به امروز، 4 هزار و 662 دانش آموز از یادمان های دفاع مقدس این استان بازدید کردند و اعزام دانش آموزان به سرزمین های نور، بعد از پایان امتحانات ترم اول، ادامه خواهد یافت.  

 
وی ادامه داد: مرحله دوم اعزام دانش آموزان به سرزمین نور از بهمن ماه آغاز می شود و حدود 5 هزار دانش آموز به مناطق عملیاتی این استان اعزام خواهند شد.

 
پور محمدی در ادامه با اشاره به لزوم رعایت اصول ایمنی در کاروان های راهیان نور اظهار داشـت: بحمدالله تلاش داشته ایم که کاروان های راهیان نور به سلامت به مناطق عملیاتی رفته و بازگردند و  رعایت اصول ایمنی، از جمله مواردی است که در طول سفرهای راهیان نور، برایمان الویت دارد.
مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام ادامه داد: در نیمه دوم بهمن ماه هم مرحله اعزام دانشجویان به مناطق عملیاتی جنوب کشور آغاز می شود.

 
پور محمدی تاکید کرد: 21 بهمن، افتتاحیه راهیان نور دانشجویی استان ایلام است و امسال 960 دانشجو از سرزمین های نور بازدید کردند و تلاش داریم که یک هزار و 500 دانشجو را هم به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام نماییم.

 
وی با اشاره به اینکه راهیان نور از جمله سفرهای معنوی است که باعث پیوند نسل امروز با نسل دیروز دفاع مقدس می شود، افزود: دانش آموزان با سفر به راهیان نور، می توانند شهدای سرزمین خود را بیشتر بشناسند و با اهداف آنها آشنا شوند و از ازنزدیک سختی های این شهدا در طول دوران هشت سال دفاع مقدس را درک نمایند و بدانند که آسایش و امنیت امروز به همین آسانی به دست نیامده است و شهدا با خون خودشان، این امنیت را به ما هدیه داده اند.
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها