معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اردویی بسیج در گفتگو با کوله بار:

صدور انقلاب اسلامی به خارج از مرزهای ایران، یکی از اهداف امام خمینی(ره) بود

محمدزاده گفت: انقلاب اسلامی، خاری در چشم استکبار جهانی است نباید از یاد برد که صدور انقلاب به خارج از مرزهای کشور یکی از اهداف امام خمینی(ره) بود که امروز شاهد آن هستیم.

فیض الله محمدزاده معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج در گفت و گو با کوله بار با بیان اینکه انقلاب اسلامی تمام معادلات سیاسی استکبار را بر هم زد و فرهنگ استعماری غرب را زیر سوال برد، گفت: انقلاب اسلامی ایران با تکیه بر اسلام با ارائه الگویی عینی و عملی از یک نظام سیاسی و اجتماعی مبتنی بر ارزش‌های الهی نشان داد که می خواهد استقلال داشته باشد و به استکبار جهانی وابسته نباشد.
 
وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی تهدید بزرگی در برابر منافع کشورهای استعماری خصوصاً آمریکا و رژیم منحوس اسرائیل است، ادامه داد: امروز به اعتراف صریح نظریه‌پردازان غربی درگیری اصلی بین فرهنگ دینی انقلاب و نظام اسلامی با فرهنگ غربی است.
 
محمدزاده خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ایران با آگاهی‌های عمیقی که در میان ملت‌های مسلمان بوجود آورد زمینه تحولات سیاسی ریشه‌دار و حرکت‌ها و سازماندهی‌های سیاسی چشمگیری را فراهم آورد و این انقلاب اسلامی است که در منطقه، باعث شکست پی در پی گروه های تروریستی و داعش شده است.
 
وی در پایان خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی، خاری در چشم استکبار جهانی است نباید از یاد برد که صدور انقلاب به خارج از مرزهای کشور یکی از اهداف امام خمینی(ره) بود که امروز شاهد آن هستیم.
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها