قدرداني از خادمان راهیان نور استان خوزستان

در مراسمی از خادمان راهیان نور در خوزستان قدرداني شد.

به گزارش کوله بار ، دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشوردر این مراسم که در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برگزار شد  با بیان اینکه توسعه جاده ها و مراکز بهداشت و درمان در کنار طراحی مناسب یادمان ها امنیت بیشتری را برای زائران مناطق عملیاتی به دنبال داشته و تلفات جاده ای را به حداقل رسانده است افزود : هر سال شاهد افزایش سطح سلامت در بین راهیان نور بوده ایم و امید است با توسعه جاده ها و مراکز بهداشت و درمان هرساله بر تعداد این زائران افزوده شود.

سردارپاسدار نادر ادیبی افزود : در طول چند سال اخیر با برنامه های وسیعی که در سطح نیروهای مسلح و کنترل جاده ها و تردد ها اجرایی شده،تلفات جاده ای کاهش یافته و وضعیت جاده های منتهی به یادمان ها نیز بهتر شده است.

همچنین سرپرست اورژانس کشور در این مراسم گفت : توسعه بهداشت و درمان یکی از مسائلی است که در راستای مطالبات رهبر معظم انقلاب در جهت خدمت رسانی به مردم در دستور کار قرار دارد و نقش برجسته آن در حوادث مختلف به وضوح مشاهده می شود.

پیرحسین کولیوند افزود : همانگونه که در دوران دفاع مقدس تلاشگران عرصه سلامت حضوری پررنگ در مناطق عملیاتی داشتند ، در این روزها نیز خدمت رسانی به زائران یادمان های شهدا در قالب راهیان نور از اولویت های حوزه بهداشت و درمان است.

در این مراسم از خادمان راهیان نور تجلیل شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها