معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم(ص)خبر داد

پیش بینی حضور ۱۸ هزار زائر از سراسر کشور در بزرگداشت عملیات بازی دراز

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه، از حضور حداقل 18هزار زائر از سراسر کشور در مراسم بزرگداشت عملیات بازی دراز خبر داد.

به گزارش کوله بار، سرهنگ مجتبی بیاتی در حاشیه بازدید فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از مددجویان زلزله زده سرپل ذهاب که توسط بسیج سازندگی در حال بازسازی و احداث است، به برگزاری مراسم بزرگداشت عملیات بازی دراز اشاره کرد و گفت: سال گذشته ۱۵ هزار نفر از استان کرمانشاه و حدود ۱۲ هزار نفر هم از سایر نقاط و خارج از استان کرمانشاه در مراسم بازی دراز شرکت کرده بودند.

 

وی افزود: با توجه به آمار فوق ما امسال هم باید برنامه ریزی را برای اسکان ۱۲ هزار نفر خارج از استان و ۶ هزار نفر داخل استان که خارج از شهرستان های گیلانغرب، اسلام‌آباد غرب، دالاهو، قصرشیرین و خود سرپلذهاب هستند، داشته باشیم.
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه افزود: ما باید حداقل ۱۸ هزار ظرفیت اسکان برای این مراسم فراهم کنیم و این ابتدایی ترین کاری است که باید انجام دهیم و ۱۸ هزار ظرفیت اسکان را قطعا نیاز داریم.

 

وی میزان ظرفیت پیش بینی شده برای اسکان در هر شهرستان را اعلام کرد و گفت: ما برای سرپلذهاب ۴ هزار نفر اسکان، قصرشیرین ۵ هزار نفر اسکان، دالاهو ۴ هزار نفر اسکان، گیلانغرب ۴ هزار نفر و یک هزار نفر در اسلام آباد غرب ظرفیت اسکان پیش بینی کرده ایم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها