مسئول سازمان اردویی راهیان‌ نور و گردشگری سپاه امام سجاد (ع) در گفتگو با کوله بار:

15 هزار زائر از مناطق راهیان نور دریایی هرمزگان بازدید می کنند/بازدید 5 هزار زائر هرمزگان از مناطق عملیاتی دفاع مقدس جنوب

مسئول سازمان اردویی راهیان‌ نور و گردشگری سپاه امام سجاد (ع) گفت: تا پایان 13 فروردین97،  پنج هزار هرمزگانی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شوند.

 رسول جهانداری در گفتگو با کوله بار گفت: راهیان‌نور استان هرمزگان در دوبخش اردوهای دریایی و بازدید از مناطق عملیاتی دفاع‌مقدس از 24 اسفندماه شروع شده و تا 13 فروردین سال آینده ادامه دارد.

وی در خصوص اردوهای راهیان‌نور دریایی بیان کرد: این اردوها از ساعت 8 صبح به مقصد جزیره هرمز و برای تنگه هرمز ساعت 14 است که گردشگران از یادمان شهدای گمنام، موزه دفاع مقدس و قلعه پرتغالی ها با روایتگری راویان دفاع مقدس بازدید می‌کنند.

مسئول سازمان اردویی راهیان‌نور و گردشگری سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: این اردوها با شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در جزیره هرمز و بندرعباس با دایر شدن چند غرفه در قالب پخت و خرید غذاهای بومی و محلی انجام می‌شود.

جهانداری ادامه داد: علاقه‌مندان بلیط اردوی راهیان نور دریایی خود را از ستاد اسکان نوروزی ورودی بندرعباس، صحن امام زاده سید مظفر(ع) و اسکله صیادی بندرعباس رایگان و صلواتی تهیه کنند.

وی با بیان اینکه در اردوهای راهیان دریایی از گردشگران و مهمانان نوروزی هبچ گونه مبلغی دریافت نمی‌شود، تصریح کرد: تا کنون بالغ بر 500 نفر به راهیان نور در استان خوزستان و 600 نفر به اردوهای راهیان نور دریایی اعزام شده اند.

مسئول سازمان اردویی راهیان‌نور و گردشگری سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با اشاره به اعزام راهیان نور جنوب از 25 اسفندماه، اضافه کرد: در این اردوها نیز زائران از مناطق عملیاتی یادمان هویزه، شلمچه، اروند کنار، فکه، طلاییه و پاسگاه زید بازدید می‌کنند.

جهانداری تصریح کرد: زائران سوالات، انتقادات و پیشنهادات خود را به سامانه پیام کوتاه 6600076233ارسال کنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها